31-130 Kraków,
tel./fax.
tel.
e-mail:
Kremerowska 12/3
12 423-40-53
509-649-009
inproel@inproel.pl


Usługi

Ogrzewanie elektryczne

Proponujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, doboru, sprzedaży i montażu elektrycznych systemów grzewczych.

Poszukując optymalnego sposobu ogrzania mieszkania lub lokalu użytkowego energią elektryczną, możecie Państwo uzyskać u nas poradę i informacje o dostępnych rodzajach ogrzewania elektrycznego, kosztach zakupu i montażu oraz – co może najistotniejsze – późniejszych kosztach eksploatacji.

Decydując się na wybrany rodzaj ogrzewania elektrycznego, możecie Państwo powierzyć nam temat rozeznania warunków zasilania lokalu, wykonania instalacji elektrycznej, doboru i montażu wybranych urządzeń grzewczych oraz ich serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Klimatyzacja

Prawidłowy dobór urządzeń klimatyzacyjnych jest nawet istotniejszy, niż urządzeń grzewczych. Tylko właściwie dobrany klimatyzator zapewni komfortową temperaturę w pomieszczeniu i nie będzie narażony na uszkodzenie wskutek pracy w nieodpowiednich warunkach.

Bazując na klimatyzatorach renomowanych producentów, proponujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, doboru, sprzedaży i montażu urządzeń i systemów klimatyzacyjnych.

Decydując się na nasze usługi, uzyskacie Państwo fachową pomoc. Dobierzemy właściwe urządzenia, wykonamy instalację zasilającą i klimatyzacyjną oraz zapewnimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń.