31-130 Kraków,
tel./fax.
tel.
e-mail:
Kremerowska 12/3
12 423-40-53
509-649-009
inproel@inproel.pl


O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowe i Handlowe INPROEL powstało w 1990 roku i jest specjalistyczną firmą, która od ponad dwudziestuczterech lat zajmuje się projektowaniem, doborem, sprzedażą i montażem elektrycznych systemów grzewczych oraz od sześciu lat, systemów klimatyzacyjnych.

Oferując między innymi komfortowe, niedrogie w eksploatacji ciepło uzyskiwane w oparciu o dwutaryfowe rozliczenie kosztów energii elektrycznej, zdobywamy coraz liczniejsze grono klientów przekonanych do takiej właśnie metody ogrzewania. Oferujemy szeroką gamę elektrycznych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych firm INPROEL, AEG, STIEBEL ELTRON, ATLANTIC, LG i innych.

W naszym dorobku znajdują się zarówno duże obiekty użyteczności publicznej jak i małe, prywatne mieszkania.

Naszym celem jest popularyzacja nowoczesnych technik ogrzewania elektrycznego, z naciskiem na zastosowanie dynamicznych pieców akumulacyjnych oraz zadowolenie naszych klientów, którym oferujemy również pomoc w zakresie kredytowania i dofinansowania zakupu systemów grzewczych.

Państwa dobra opinia o produktach i wykonywanych przez nas usługach jest naszym najcenniejszym kapitałem, najlepszą wizytówką i reklamą naszej firmy.

W zakresie popularyzacji nowoczesnego ogrzewania elektrycznego, od kilku lat współpracujemy z krakowskim Zakładem Energetycznym - obecnie Spółką ENION S.A.